ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 2016- 17 (Χειμερινό από 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)



                                  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 2016-2017  - Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2016 (χειμερινό)
Βρείτε το τμήμα ανάλογα με τη βαθμίδα εκπαίδευσης , την χρονολογία γέννησης ή  την επίσημη αγωνιστική κατηγορία του ΣΕΓΑΣ.

ΝΗΠΙΑ & Α΄,Β΄ Δημοτικού        ΜΙΝΙ ΠΠΒ – ΠΚΒ  Γ΄, Δ΄ ,Ε΄  Δημοτικού
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΡΙΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΓΚΡΟΥΠ 2016
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΟΝΟΜΑ
   ΑΓΑΘΟΣ    ΣΠΥΡΟΣ
ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
1ο ΤΜΗΜΑ
(ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ)
16:00-17:00
16:00-17:00
16:00-17:00
θα αρχίσει αργότερα
U-7
ΝΗΠΙΑ 


 Α,Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
2011 -12


2009-10
ΝΗΠΙΑ


ΜΙΚΡΑ
2ο ΤΜΗΜΑ
(ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ)
16:00-17:00
16:00-17:00
16:00-17:00
θα αρχίσει αργότερα
ΤΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
 ΑΓΑΘΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ
 1ο ΤΜΗΜΑ
(ΔΕ-ΤΡ-ΤΕ-ΠΑ)
16:00-17:00
 
 
16:00-17:00
16:00-17:00
16:00-17:00
10:00-11:0
U-12
ΜΙΝΙ Γ,Δ,Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΠΠΒ - ΠΚΒ
2006-07-08
ΜΕΓΑΛΑ


 
(MULTI   ΠΡΟ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ       ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ & Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΡΙΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΟΝΟΜΑ
ΤΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
ΑΓΑΘΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
(Α΄ΓΚΡΟΥΠ)
17:00-18:00
  17:00-18:00
17:00-18:00
17:00-18:00
10:00-11:30
ΔΡΟΜΟΙ -
ΡΙΨΕΙΣ
U-14 (04-05)
ΠΠ/Β
U-14 (04-05)
ΠΚ/Β
ΔΟΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
(Β΄ΓΚΡΟΥΠ)
17:00-18:00
17:00-18:00
17:00-18:00
17:00-18:00
10:00-11:30
ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ-
ΚΑΘΕΤΑ & ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΑΛΜΑΤΑ
U-14 (04-05)
ΠΠ-ΠΚ/Β
U-15(02-03)
   ΠΠ-ΠΚ/Α



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΓΚΡΟΥΠ  ΠΠΑ – ΠΚΑ     Β΄ & Γ΄ Γυμνασίου
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΡΙΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ
 ΕΤ. ΓΕΝ.
ΟΝΟΜΑ
ΤΑΝΤΗΣ ΦΙΛΛΙΠΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ
ΓΚΡΟΥΠ
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
10:00-11:30
ΔΡΟΜΟΙ-ΕΜΠΟΔΙΑ
 U-16 (02-03)
ΑΓΑΘΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
10:00-11:30
ΡΙΨΕΙΣ
 U-16 (02-03)
ΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
10:00-11:30
ΑΛΜΑΤΑ
 U-16 (02-03) 
ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
10:00-11:30
ΔΡΟΜΟΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ
 U-16 (02-03) 



ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΓΚΡΟΥΠ  ΣΧΟΛΩΝ & ΤΕΦΑΑΑ 
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΡΙΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ
 ΕΤ. ΓΕΝ.
ΟΝΟΜΑ
ΣΕ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ
  ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ ΤΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
10:00-11:30
ΤΩΝ
ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ
 ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΩΝ



 ΤΜΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ -ΓΕΝΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ & ΑΝΑΖΩΟΓΟΝΗΣΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΡΙΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ
 ΕΤ. ΓΕΝ.
ΟΝΟΜΑ
ΣΕ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ


ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΤΩΝ  ΑΘΛΟΥΜΕΝΩΝ


18.ΟΟ-19.00
19.00-20.00
 
18.ΟΟ-19.00

19.00-20.00

 
18.ΟΟ-19.00

19.00-20.00

 
18.ΟΟ-19.00

19.00-20.00

 
18.ΟΟ-19.00

19.00-20.00

10:00-11:30
ΣΤΙΒΟΣ
ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
  ΑΠΟ 18 ΧΡΟΝΩΝ WORKOUT

**  ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ  ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
ΠΡΟΣΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου